Biuro Rachunkowe SKOT Sp. z o.o. w Warszawie-Ursus

Praca w biurze rachunkowym w Warszawie UrsusŚwiadczymy usługi w zakresie szeroko rozumianej księgowości dla osób fizycznych oraz dla małych i średnich przedsiębiorstw zarówno polskich, jak i zagranicznych. Nasze biuro rachunkowe znajduje się przy ulicy 1 Maja 5 w dzielnicy Warszawa Ursus.

Właścicielem biura rachunkowego jest Małgorzata Birnbach, która posiada ogromne doświadczenie oraz wiedzę z zakresu przepisów prawa podatkowego. Od 1995 roku zajmuje się profesjonalnym doradztwem.

Biuro Rachunkowe Skot Sp. z o. o w Warszawie-Ursus jest doświadczonym i rzetelnym partnerem dla wielu zadowolonych klientów.
Potrafimy doradzić, jak zmniejszyć koszty działalności operacyjnej. Nasza pomoc pozwoli Państwu zająć się tylko tym, co jest w biznesie najważniejsze – osiąganiem zysków. Świadczymy usługi w ramach stałej obsługi księgowej (np. prowadzenie ksiąg handlowych), jak również zleceń jednostkowych.

Posiadamy licencję Ministerstwa Finansów

Biuro Rachunkowe SKOT Sp. z o.o. w Warszawie-Ursus posiada licencję Ministerstwa Finansów na wykonywanie usług księgowych oraz ubezpieczenie od Odpowiedzialności Cywilnej. Ponosimy pełną odpowiedzialność za świadczone usługi.

Do skorzystania z usług biura rachunkowego zapraszamy mieszkańców Pruszkowa i pobliskich dzielnic Warszawy, takich jak Wola, Bemowo i Włochy. Oferujemy profesjonalną księgowość w dzielnicy Warszawa-Ursus. Żadna faktura nie jest dla nas tajemnicą. Satysfakcja Klientów jest dla nas najważniejsza!

Dogodny dojazd do biura rachunkowego

Sprawdź dokładną lokalizację biura rachunkowego. Wybierz odpowiedni dojazd. Dla ułatwienia prezentujemy przykładowe środki lokomocji.

Biuro rachunkowe położone jest w dzielnicy Warszaw-Ursus. Na południu nasze warszawskie biuro rachunkowe graniczy z Pruszkowem, na wschodzie z Włochami, na północnym-wschodzie w Wolą, natomiast na północnym-zachodzie z Bemowem.

Warszawa-Wola – kierunek – biuro rachunkowe Warszawa –Ursus

Aby dostać się do naszego biura rachunkowego, mieszkańcy dzielnicy Warszawa-Wola mogą wybrać z kilku środków lokomocji. Na przykład z Alei Prymasa Tysiąclecia do naszego warszawskiego biura rachunkowego kursują pociągi KM9, KM7, natomiast z Zajezdni-Wola – tramwaj linii 8 i pociąg KM7.

Warszawa-Bemowo – kierunek – biuro rachunkowe Warszawa -Ursus

Mieszkańcy dzielnicy Warszawa-Bemowo również nie będą mieli żadnych problemów z dotarciem do naszego biura rachunkowego. Z Nowego Bemowa dojadą Państwo do warszawskiego biura rachunkowego, np. autobusami – linie 184, 189 i 401. 

Warszawa-Włochy – kierunek – biuro rachunkowe Warszawa -Ursus

Mieszkańcy dzielnicy Warszawa-Włochy bardzo szybko pokonają trasę do siedziby naszego biura rachunkowego. Dojazd zajmie im około 5-10 minut. Jakie środki lokomocji proponujemy? Na przykład Pociąg KM1. Z przystanku Włochy-Ratusz do warszawskiego biura rachunkowego dostaną się Państwo tramwajem nr 16 i autobusem linii 401, natomiast z Batalionu Włochy bezpośrednio autobusem linii 187 (ok. 5 minut drogi).

Pruszków – kierunek – biuro rachunkowe Warszawa –Ursus

Nasze biuro rachunkowe jest bardzo dobrze skomunikowane z Pruszkowem. Wybierając pociąg KM1, dojazd zajmie Państwu ok. 10-15 minut. Wszystkich mieszkańców Pruszkowa zachęcamy do skorzystania z usług naszego biura rachunkowego.

Życzymy szerokiej drogi!