Biuro Rachunkowe SKOT Sp. z o.o. w Warszawie-Ursus

Praca w biurze rachunkowym w Warszawie UrsusŚwiadczymy usługi w zakresie szeroko rozumianej księgowości dla osób fizycznych oraz dla małych i średnich przedsiębiorstw zarówno polskich, jak i zagranicznych. Nasze biuro rachunkowe znajduje się przy ulicy Malinowej 16 lok. 2.1 w dzielnicy Warszawa Ursus.

Właścicielem biura rachunkowego jest Małgorzata Birnbach, która posiada ogromne doświadczenie oraz wiedzę z zakresu przepisów prawa podatkowego. Od 1995 roku zajmuje się profesjonalnym doradztwem.

Biuro Rachunkowe Skot Sp. z o. o w Warszawie-Ursus jest doświadczonym i rzetelnym partnerem dla wielu zadowolonych klientów.
Potrafimy doradzić, jak zmniejszyć koszty działalności operacyjnej. Nasza pomoc pozwoli Państwu zająć się tylko tym, co jest w biznesie najważniejsze – osiąganiem zysków. Świadczymy usługi w ramach stałej obsługi księgowej (np. prowadzenie ksiąg handlowych), jak również zleceń jednostkowych.

Mamy duże doświadczenie w rozliczaniu produkcji filmowych. Zaufali nam przy takich produkcjach filmowych:

2022 2022 2022 2022 2021 2020 2019 2018 2018
BROAD PEAK JANVARIS NIE ZGUBILIŚMY DROGI SYNDROM HAMLETA FURIA OSTATNI KOMERS THE SONG OF NAMES SŁODKI KONIEC DNIA WILKOŁAK
Film fabularny Film fabularny Film fabularny Film dokumentalny Film dokumentalny Film fabularny Film fabularny Film fabularny Film fabularny
Księgowość Księgowość Księgowość Księgowość Księgowość Księgowość Księgowość (Polska) Księgowość Księgowość

Posiadamy licencję Ministerstwa Finansów

Biuro Rachunkowe SKOT Sp. z o.o. w Warszawie-Ursus posiada licencję Ministerstwa Finansów na wykonywanie usług księgowych oraz ubezpieczenie od Odpowiedzialności Cywilnej. Ponosimy pełną odpowiedzialność za świadczone usługi.